V našom štúdiu líčenia a vizáže LegArt Studio v Žiline Vám ponúkame

Denné líčenie

Denné líčenie má pôsobiť prirodzene a dokonalo. 

Je vhodné v bežné dni kdekoľvek sa chystáte napr. k lekárovi, na nákupy alebo len tak na doma pre partnera či manžela.

Večerné líčenie

Chystáte sa s partnerom na večeru v centre Žiliny alebo v inom meste? Tak práve toto je pre Vás vhodný druh líčenia. Večerné líčenie je výraznejšie ako denné. 

Je vkusné a podčiarkne Vaše prednosti. S večerným líčením môžete vyraziť do kina, na večernú prechádzku mestom alebo jednoducho len prísť domov a  očariť svojho partnera.


Párty/spoločenské/plesové líčenie

Chystáte sa na párty, diskotéku alebo narodeninovú oslavu v klube? Buďte nepriehľadnuteľná kráľovná Vašej párty a vzbuďte obdiv u ľudí okolo Vás. 

Zahaľte sa do vkusnej elegancie so spoločenským líčením. Očarte svoje okolie. Tento druh líčenia je pre Vás vhodný ak plánujete ísť do divadla, opery, firemný večierok alebo na ktorúkoľvek spoločenskú udalosť, kde je elegancia Vašou prioritou.

Zažiarte na plese ako slávne filmové hviezdy. V kombinácii s dokonalým účesom, róbou a dokonalým plesovým líčením sa im môžete viac ako vyrovnať.

Biznis líčenie

Poslal Vás šéf na firemný obed s obchodným partnerom? Alebo ste jednoducho podnikateľka a často sa stretávate so zákazníkmi resp.potencionálnymi zákazníkmi? Tak práve biznis líčenie je pre Vás ako stvorené. 

Staňte sa úspešnou manažérkou lebo aj na vizáži záleží.Biznis líčenie je podobné dennému avšak dôraz sa viac kladie na decentnosť a prirodzenosť. Je vhodné do práce a pracovné stretnutia.

Svadobné líčenie

Vysnívali ste si svadbu ako z rozprávky? Potrebujete si zabezpečiť svadobné líčenie u Vás doma? Nevesta je stredobodom pozornosti a preto musí byť najkrajšia v miestnosti. 

Svadobné líčenie vyžaduje precíznosť a zručnosť. Preto je aj časovo náročné.


Ozdobné líčenie

Je to výrazné líčenie, kde vládnu sýte farby, trblietka, kamienky, bláznivosť a extravagancia. 


Pri ozdobnom líčení ide hlavne o fantáziu a predstavivosť. Skrýva sa tu kus trpezlivosti a umenia.Je vhodné skôr na nočný život, ale fantázii sa medze nekladú.Foto líčenie

Ako už názov napovedá, jedná sa o líčenie pre potreby fotenia resp. pre potreby samotného fotografa. 

Môže to byť napr. fotomodeling, fotenie na stužkovú, svadobné fotenie, fotenie do kalendára, fotenie pre reklamu a iné média.


Gotické líčenie

Hovorí Vám niečo viktoriánske obdobie? Ak áno, toto líčenie je práve o tom. Prevláda tu bledšia pleť a tmavé farby. Radí sa medzi extravagantnejšie líčenie. 

Vhodné pre nadšencov hudobného štýlu - metal, rock, punk, punkrock alebo jednoducho je to Váš štýl.


Vyššie uvedené líčenie je základné líčenie. Samozrejme líčim aj ak má zákazník iné špecifické požiadavky.